Sveiki! Ola! Привет!

Aicinām skolēnus un studentus, meitenes un zēnus (13 – 18 gadu vecus) bezmaksas piedalīties foršajā projektā  “Capokids treneris – Es mācos mācīt 2, finansēto  “PuMPuRS”

Četrus mēnešus garumā, praktiskās, aktīvās capoeira (Brazīlijas cīņas māksla) nodarbībās un teorētiskās, aizraujošās darbnīcas tu attīstīsi gan ķermeni gan garu, bet mēs atvērsim tev durvis treneru un pedagoģijas jomā un forša capoeiras tusiņā.
Ja pagaidām nesanāk saprast, ko tu vēlētos darīt nākotnē vai vienkārši garlaikojies bez līdzīgi domājošo cilvēku bariņa, pieteicies projektā un nāc uzkačāt skillus grupā, kur visi, tāpat kā Tu, būs iesācēji.

Par projekta norisi 2019.gadā var palasīt šeit: http://www.capokids.lv/lv/emm2_atskaite/


Talanta nav, ir daudz darba stundu foršā kompānija!
Mūsu nodarbību grafiks būs šāds:

Pirmdiena: 18:30 – 19:45  – capoeira treniņš
Trešdiena: 18:30 – 19:45  – capoeira treniņš
Svētdiena: 13:15 – 15:00 – teorētiskā darbnīca

Obligāta reģistrācija te: https://ej.uz/esmacosmacit2


Plāns sekojošs: 12. septembrī notiks online vebinārs kurā pastatīsim par projektu, plāniem un atbildēsim uz jautājumiem.
Nodarbosimies no 14. septembra līdz 30. Novembrīm bet divas pirmās decembra nedēļas, līdz 12. decembrim veltīsim treneru praktiskai daļai un asistēsim capoeira trenerim capoeira treniņu vadīšanā bērnu capoeira akadēmijā Capokids.
Projekts slēgsies  14. Decembrī ar noslēguma teorētisko nodarbību

Ar capoeira nodarbojās dažāda vecuma cilvēki, gan piecgadnieki, gan tie kam 50 gadi, tāpēc esi drošs, Tev arī viss sanāks!

Nāc un ņem līdzi klasesbiedrus un draugus – kopā jautrāk!  Nepalaid garām reģistrāciju šeit.

Visas nodarbības norisināsies bērnu capoeira akadēmijā Capokids pēc adreses:
Imanta, Kleistu iela  5- 6stāvs.
Info tālrunis: 29693973

Piedalīšanas projektā ir bezmaksas.


 

 


“Šo jaunatnes iniciatīvas projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai” (PuMPuRS).”

espiaoProjekts ar “PuMPuRS”