Projekti

Capoeira – tie nav vienkārši treniņi, capoeira ir dzīvesveids!

Mūsu projekti un semināri

Capoeira – tie nav vienkārši treniņi, capoeira ir dzīvesveids, tāpēc bonusā mūsu capokids saņem daudzus patīkamus projektus un pasākumus. Mēs kopā organizējam seminārus, uzņemam video, skatāmies kino, braucam laukos, mācāmies un ceļojam.

Dzīve mūsu capokids ir piesātināta. Zemāk jūs atradīsiet dažu mūsu populārāko projektu aprakstu.

CapoSpēle - www.capogame.lv

www.capogame.lv – mūsu izstrādātā motivācijas spēle, kas palīdz bērniem mājās nostrādāt treniņu laikā apgūtās kustības. Spēles noteikumi ir vienkārši: mājās var skatīties video, mācīties katra līmeņa kustības un reizi mēnesī nākt un kārtot tās.

Projekts palīdz salikt pa plauktiņiem visas kustības un stimulē attīstīties, jo līmeņu ar katru gadu kļūst arvien vairāk!

Vairāk informācijas – www.capogame.lv

CapoSeminārs - treniņi ar meistriem no Brazīlijas

Capoeirā nav sacensību, bet ir semināri, kurus visi ar nepacietību gaida. Akadēmijas pastāvēšanas gados mēs esam rīkojuši milzīgi daudz meistarklašu un semināru. Ar katru gadu semināru kļūst arvien vairāk: 2012.gadā mēs sākām ar 28 bērniem un 2 viestreneriem, savukārt 2016.gadā seminārā jau bija 120 dalībnieki un 7 treneri. Mūsu bērniem Mestre Chicote izvēlas tikai labākos trenerus no visām planētas malām, kas arī veicina bērnu ātru attīstību.

Pēdējos 6 gados mūsu bērnus aktīvi attīstīja Mestre Chicote (Brazīlija – Parīze), Mestre Tico (Brazīlija – Maskava), Contra Mestre Piolho (Brazīlija – Anglija) un Instrutora Nativa (Sanktpēterburga).

Pie mums viesojās Conta Mestre Kleyton (Brazīlija – Norvēģija), Professor Calanguinho (Brazīlija), Professor Babuge (Brazīlija – Bordo), Professor Pirulito (Brazīlija – Bordo), Instrutor Preguica (Brazīlija), Instrutor Pirulito (Maskava), Instrutor Touro (Anglija) , Monitor Leao (Maskava).

CapoDerevnya - CapoLauki

Vasarā mūsu capokids (9+) dodas uz īstiem laukiem, kur dzīvo pēc pašu izdomātiem noteikumiem, bauda pilnīgu brīvību un spēlē capoeiru.
CapoLaukos mēs radām mūsu bērnības pagalmu: ar komunikāciju, pagalma spēlēm, jokiem, radošumu un īstu draudzību.

Mosties ar Capoeira

Divus gadus pēc kārtas ar Rīgas Domes līdzfinansējumu mēs rīkojam jūnija projektu – Mosties kopā ar Capoeiru. Vairāk nekā 100 bērni katru dienu visa jūnija garumā trenējās capoeiru absolūti bez maksas. Projekts palīdzēja daudziem bērniem iepazīties ar capoeiru un izvēlēties to sev!

espiaoProjekti un semināri