Mūsu stāsts

CapoKids – hobijs izvērstas par profesiju

Mūsu stāsts

Piecus gadus atpakaļ mēs nolēmām pamest vidējā līmeņa vadītāju darbu birojos un veltīt dzīvi hobijam: capoeirai un bērnu audzināšanai.

Atzīšos, mēs sākām entuziasma pilni, ieguldot mīlestību, laiku un kaisli.
Būdami analītiķi, mēs sadalījām capoeiras programmu uz vairākām sastāvdaļām, izdalot bāzes, vidējus un sarežģītus vingrinājumu līmeņus.
Mēs izlasījām daudzas grāmatas par neformālu pedagoģiju – iepatikās Sammerhila audzināšanas metode un Murašovas radošā psiholoģija.

Mūs iedvesmo un motivē Mestre Čikoče, ar kuru kopā mēs, pēc viņa teiktā, izveidojām labāko capoeiras bērnu skolu Eiropā. Pateicoties viņam mēs līdz šim brīdim mācāmies un dalāmies visās savās zināšanās ar bērniem. Mēs ceļojam, apmeklējot seminārus ar bērniem, rīkojam nometnes, intensīvas nodarbības, šovus un festivālus.

Mēs daudz strādājam, veidojam un attīstam bērnu capoeiru Rīgā, un priecājamies, ka ar savu piemēru esam motivējuši arī citus trenerus sākt nodarboties ar bērniem. Mūsu izstrādātā metode balstās uz personisku motivāciju un neformālas atmosfēras radīšanu treniņu laikā. Mūsu pamatatšķirība ir tāda, ka bērni māca bērnus, būdami treniņu laikā vienlaicīgi gan mācekļi, gan pasniedzēji.

Godīgi sakot, mēs pat nedaudz apskaužam mūsu skolēnus, jo viņu bernībā ir capoeira, akadēmija un draugi. Atzīšos, mūsu pagājušo 5 gadu laikā labākās minūtes pagāja treniņos kopā ar mūsu capokids.

Paldies, ka izvēlējāties capoeiru saviem bērniem. Paldies, ka ticat mums,  mēs savukārt ļoti priecājamies dalīties ar jums savos rezultātos.

Mēs

Mūsu capokids.lv studenti

2016. gadā mēs iesākam projektu “mani 5 gadi capoeirā” un katram bērnam izveidojam video par progresu. Gaidam 2017.jūliju un jaunie video.

Iļians (Canguru, 8 gadi)

Roberts (Leao, 11 gadi)

Aleksejs (carneiro, 11 gadi)

Jegors (Esquilinho, 12 gadi)

Ruslans (Hercules, 9 gadi)

Aleksejs (Topeiro , 13 gadi)

Alexandrs (Menino Bom, 10 gadi)

Niks (Coruja , 11 gadi)

Nikita (Carrapixo, 9 gadi)

Daria (Riso, 9 gadi)

Daniels (Gato, 11 gadi)

Jūlija (Energia, 13 gadi)

espiaoMēs